Kategorie
News

,,Dziękujemy, że byliście z nami w tym pełnym wyzwań roku!” Wybierz się wraz z RedDeer.Games w podróż podsumowującą 2023

Czas świąteczny i koniec roku to okres, w którym RedDeer.Games robi rozrachunek z sukcesami mijającego sezonu, prezentując specjalne wideo z najpopularniejszymi i najbardziej lubianymi grami wydanymi w 2023 roku.

Obejrzyj wideo-podsumowanie 2023

Z całego serca dziękujemy tym, bez których te osiągnięcia nie byłyby możliwe – wiernym i pełnym pasji graczom!

Zespół RDG chciałby życzyć wszystkim Wam wspaniałych świąt i wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym, nowym roku 2024!

Dobiegający końca rok przyniósł ogrom emocji i wrażeń. W ręce miłośników wirtualnej rozrywki od RDG, trafiło ponad 45 małych i średnich produkcji, na wszystkie najważniejsze konsole. Po raz pierwszy wydaliśmy gry na konsolę PlayStation, otwierając tym samym zupełnie nowy rozdział w działalności studia.

– Mieliśmy wielkie plany na 2023 rok, ale to co faktycznie udało nam się osiągnąć, z nieocenioną pomocą rzeszy naszych fanów i nowych graczy, przerosło moje najśmielsze oczekiwania – powiedział COO RedDeer.Games Bartłomiej Kossakowski. – Co do roku 2024, prace idą pełną parą, a przed nami produkcje o znacznie większej skali i budżecie, jak Project Downfall czy Warhammer, a o reszcie niebawem przekonacie się sami. –  dodaje.

Był to rok wielu debiutów i nowości, podczas którego RDG nie ograniczało się w aktywnościach, chcąc dostarczać graczom zupełnie nowych wrażeń. Stąd po raz pierwszy pojawiło się wiele oryginalnych festiwali i wydarzeń tematycznych, takich jak Games of Poland, Indie Spring Spree, Purr Purr Festival, oraz obecnie działające, Winter Holidays.Ponadto po raz pierwszy światło dzienne ujrzało tak wiele wewnętrznych projektów studia, jak Cat’s Cosmic AtlasFreaky TripOne Night: Burlesque, Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, oraz powszechnie znany nOS new Operating System

Z kolei dzięki współpracy ze studiami, RDG wydało na konsole takie hity jak Sprout Valley czy UnderDungeon.


 

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt i możliwość zrecenzowania gier: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Warhammer 40,000, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN