Kategorie
News

Malowniczy świat Ostery jest od dziś gotowy na przyjęcie graczy – Sprout Valley debiutuje na Nintendo Switch i Steam.

RedDeer.Games, studio zajmujące się wydawaniem i tworzeniem gier niezależnych na Nintendo Switch, ogłosił dzisiejszą premierę długo wyczekiwanego symulatora życia na farmie – Sprout Valley. Gra jest już dostępna globalnie na Nintendo Switch i Steam.

Zobacz trailer Sprout Valley

Sprout Valley to klimatyczna, pikselowa symulacja farmy, w której gracze pomogą uroczemu kociakowi Nico odszukać i stworzyć własne, szczęśliwe miejsce na ziemi. Jako Nico, gracze trafią na jedną z wysp świata Ostara, aby tam rozpocząć nowy rozdział życia, z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Poprzez planowanie swojego domostwa, zbieranie zasobów, sadzenie i pielęgnowanie roślin, gracze zbudują wymarzony ogród rękami Nico w medytacyjnym, relaksującym tempie.Jednak sama uprawa roślin i urządzanie domu, choć niezwykle satysfakcjonujące, nie jest wszystkim, co Sprout Valley ma do zaoferowania. 

Na graczy czeka bowiem wiele dodatkowych zajęć, jak łowienie ryb, podróżowanie i eksplorowanie okolicznych wysp, nawiązywanie przyjaźni z uroczymi zwierzętami, czy udział w specjalnych wydarzeniach.

Sprout Valley tętni życiem i mnóstwem możliwości!Sprout Valley to także ponad 15 godzin głównego wątku fabularnego, wewnętrzny system sprzedaży własnych plonów i zasobów, a także system pogody oraz dnia i nocy, który wpływa na działania, jakie gracze mogą wykonywać w grze.

Wszystko to okraszone pastelową, pikselową grafiką i relaksującą, nastrojową muzyką.Sprout Valley jest dostępne na Steamie oraz Nintendo eShop.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O Vadzimie Liakhovichu
Vadzim Liakhovich jest doświadczonym front-end developerem, który w wolnym czasie lubi tworzyć gry niezależne. Uwielbia technologię i zagadnienie związane z branżą internetową. Zawsze chętnie uczy się czegoś nowego.

LET THE FUN BEGIN