Kategorie
News

Nastrojowa przygoda – Garden Buddies – otrzymała datę premiery! Wkrocz w zachwycający świat ogrodowej oazy, by nawiązać piękne przyjaźnie i ukoić zmęczony umysł

RedDeer.Games, twórca i producent gier wideo skupiający się na grach Nintendo Switch, ogłosił datę wydania długo oczekiwanego tytułu indie – Garden Buddies. Gra będąca unikalnym połączeniem uroczego symulatora ogrodnictwa i ćwiczeń poprawiających zdrowie psychiczne, będzie dostępna na Nintendo Switch i Steam już 20 Października.


Obejrzyj zwiastun Garden Buddies
 

W grze Garden Buddies gracze przeniosą się do bajkowego świata, gdzie w towarzystwie nowego przyjaciela – stworka-jabłuszka o imieniu Mutsy, będą mogli stworzyć swój wymarzony ogród i odnaleźć w nim spokój po stresującym dniu.

Garden Buddies jest dostępne do dodania na Wishlistę Steam oraz Nintendo eShop.W tej pokrzepiającej opowieści gracze eksplorować będą zaczarowany świat, tworząc i budując swoje roślinne sanktuarium. Relaksująca fabuła będzie wypełniona podnoszącą na duchu narracją, a także nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Garden Buddies najważniejsze będą jednak nowe przyjaźnie i relacje, jakie będzie można nawiązać z napotkanymi roślinnymi i zwierzęcymi stworkami. 

W ramach rozwoju relacji, jako dobrzy przyjaciele, uczestnicy będą pomagać swoim nowym kompanom w pokonywaniu różnych przeszkód i problemów, a wszystko to w formie wciągających mini-gier.Dzięki podróży do świata Garden Buddies gracze będą mogli całkowicie odciąć się od zgiełku codziennego dnia, pozwalając by ich przyjaciele, niczym uroczy przewodnicy, poprowadzili ich do osobistej, mentalnej oazy. Mini-gry i możliwości udekorowania przestrzeni dookoła będą gwarantem odprężenia i relaksu.

W grze przedstawione są techniki oddechowe i uspokajające, które pomagają w radzeniu sobie z codziennym niepokojem. Dzięki temu gracze doświadczą mniejszego napięcia nie tylko podczas zabawy, ale nauczą się również pokonywać stresujące przeszkody w prawdziwym świecie.

Garden Buddies będzie dostępna na Steamie oraz konsolę Nintendo Switch.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O JamPics
GardenBuddies zostało stworzone przez Tima Buhrsa i Jordy’ego de Waala znanych jako JamPics – dynamiczny duet twórców gier z Holandii. Po ponad 7 latach przyjaźni, wielu małych grach i projektach, udało im się stworzyć pierwszą, wspólną dużą grę. Inspirację czerpali z produkcji takich jak Animal Crossing i Viva Pinata, książek jak Muminki Smerfy oraz wspólnej radości z natury i dobroci!

LET THE FUN BEGIN