Kategorie
News

Posiadacze Xbox GamePass otrzymają w grudniu możliwość skorzystania z ekskluzywnej wyprzedaży wydawcy RedDeer.Games

RedDeer.Games, wyróżniajacy się deweloper i wydawca gier niezależnych, przygotował nie lada gratkę dla posiadaczy GamePass na konsole Xbox. W dniach od 8 do 14 grudnia niemal wszystkie gry z portfolio dewelopera na konsole Xbox będą dostępne w wyjątkowo okazyjnych cenach z rabatem – 80%!

RDG nieustannie wzbogaca swoją ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy konsoli Xbox. Teraz deweloper zapowiada wyjątkową promocję, obejmującą ponad 30 gier i atrakcyjnych zestawów ze swojego bogatego portfolio gier Xbox.

Przez jeden grudniowy tydzień w specjalnej ofercie dostępne będą dziesiątki gier z szerokiej gamy gatunków, z rabatem – 80%. 

Od uwielbianych przez graczy platformówek, jak She Wants Me Dead i Trash Quest, po wyjątkowe przygodówki, jak choćby League of Enthusiastic Losers, czy nieco bardziej relaksujące, a niekiedy humorystyczne produkcje, takie jak Pro Gymnast Simulator, Bit Orchard: Animal Valley czy reky.
 Ogromna różnorodność styli i sposobów rozgrywki każdej z gier, historii, które za sobą niosą, a także zróżnicowane poziomy trudności bez wątpienia sprawią, że każdy gracz znajdzie wśród szerokiej oferty swojego faworyta.

Wyprzedaż wydawcy RedDeer.Games potrwa od 8 do 14 grudnia, a wszystkie gry dewelopera biorące udział w wydarzeniu będą dostępne dla posiadaczy Xbox Game Pass z 80% zniżką.

Gry biorące udział w promocji:
– Deflector
– Pro Gymnast Simulator
– To Leave
– Space Raiders in Space
– Mixx Island: Remix Plus
– Underdungeon
– Circa Infinity
– Clumsy Rush
– Cyber Protocol
– Detective Di: The Silk Rose Murders
– Little Bug
– Broken Universe
– Reky
– She Wants Me Dead
– Trash Quest
– Razerwire: Nanowars
– League of Enthusiastic Losers

Pakiety gier biorące udział w promocji:
– Pro Gymnast Simulator + Brawl Chess
– Pro Gymnast Simulator + Clumsy Rush
– Broken Universe + Cyber Protocol
– Broken Universe + Brawl Chess
– Clumsy Rush + Brawl Chess Family Bundle
– Cyber Protocol + Brawl Chess + Clumsy Rush
– League of Enthusiastic Losers + Cyber Protocol
– Little Mouse’s Encyclopedia + Clumsy Rush
– League of Enthusiastic Losers + Brawl Chess
– Little Mouse’s Encyclopedia + Cyber Protocol
– Bit Orchard: Animal Valley Deluxe Edition
– EleMetals Deluxe Edition
– Little Mouse’s Encyclopedia + Brawl Chess


 

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN