Kategorie
News

RedDeer.Games nawiązuje współpracę z Phosphor Studios – Warhammer 40,000: Dakka Squadron zostanie wydany na Nintendo Switch

RedDeer.Games, jeden z największych deweloperów i wydawców gier na konsole Nintendo Switch ogłosił oficjalną współpracę z Phosphor Studios, oraz właścicielem franczyzy Games Workshop® przy wydaniu tytułu – Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsole Nintendo Switch.


Zobacz zapowiedź Warhammer 40,000: Dakka Squadron

Warhammer 40,000: Dakka Squadron to gra osadzona w kultowym uniwersum Warhammer: 40,000, w którym głównym tematem są realia odległej, dystopijnej przyszłości, a cały świat jest polem nieustających, zaciekłych walk.

W samym środku tego brutalnego świata rozgrywa się pełna akcji gra Warhammer 40,000: Dakka Squadron – powietrzna strzelanka, w której gracz wcieli się w postać orka, walczącego w zażartych powietrznych bitwach.– GOTOFAĆ SIĘ DO BITEWKI! DAKKA SQUADRON ROZPOCYNA NAJAZD NA SWITCHA, WAAAGH! – mówi Jon „Chainsaw” Cooper, WARBOSS, Dakka Squadron Dyrektor Kreatywny w Phosphor Studios.

– Jestem niezmiernie podekscytowany na myśl, że otrzymaliśmy szansę przeniesienia tej wyjątkowej produkcji ze świata Warhammera, do rąk graczy Nintendo Switch. – mówi Bartłomiej Kossakowski, COO w RedDeer.Games.

– W naszej firmie pracuje wiele fanów Warhammera 40,000 dlatego tym bardziej jesteśmy zachwyceni możliwością dodana swojej cegiełki w rozwój fantastycznego uniwersum. – dodaje.Warhammer 40,000: Dakka Squadron będzie dostępny na konsolach Nintendo Switch, a dodatkowe informacje odnośnie samej gry wraz z datą premiery, zostaną ogłoszone w późniejszym czasie. Tytuł jest także dostępny dla graczy PC na platformie dostępny na platformie Steam.Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games 


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O RedDeer.Games
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O Phosphor Studios 
Phosphor Studios, z siedzibą w Chicago, jest jednym z czołowych studiów zajmująch się twórzeniem gier. Zrzesza doświadczonych projektantów gier wideo ,którzy mają na swoim koncie udane finansowo i docenione przez krytyków tytuły z różnych gatunków – od strzelanek pierwszoosobowych i gier MMO po gry sportowe i casualowe.games. Za grę Horn (2012) i The Dark Meadow (2011) studio otrzymało od Academy of Interactive Arts & Sciences dwie nominacje do tytułu Mobilnej Gry Roku, a za grę Path to Luma (2015) zostało uhonorowane nagrodą AppStore „Best of 2015”. Ponadto wydało przebojowy tytuł VR – The Brookhaven Experiment (2016). Więcej informacji o Phosphor Studios można znaleźć na stronie www.phosphorgames.com, na Facebooku lub za pośrednictwem Twittera @phosphorgames


 

O Games Workshop® 
Games Workshop® Group PLC (LSE: GAW.L), z siedzibą w Nottingham w Wielkiej Brytanii, jest producentem najwyższej jakości figur do gier fantasy na świecie. Games Workshop zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą detaliczną i dystrybucją gier Warhammer®: Age of Sigmar® i Warhammer® 40,000®, miniaturowych żołnierzy, powieści i zestawów modelarskich za pośrednictwem ponad 529 własnych sklepów (pod marką Games Workshop® lub Warhammer®), sklepu internetowego www.games-workshop.com i niezależnych kanałów sprzedaży detalicznej w ponad 50 krajach na całym świecie.Więcej informacji o Games Workshop oraz innych powiązanych markach i produktach (w tym o oddziale wydawniczym „Black Library” i specjalnym studiu miniatur żywicznych „Forge World”) można znaleźć na stronie www.games-workshop.com. Warhammer 40,000: Dakka Squadron © Copyright Games Workshop Limited 2020. Dakka Squadron, logo Dakka Squadron, GW, Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, Warhammer 40,000, 40,000, logo dwugłowego orła „Aquila” oraz wszystkie powiązane logo, ilustracje, obrazy, nazwy, stworzenia, rasy, pojazdy, lokalizacje, broń, postacie i ich charakterystyczne podobieństwo są ® lub TM i/lub © Games Workshop Limited, różnie zarejestrowane na całym świecie i używane na podstawie licencji. Wszelkie prawa zastrzeżone dla ich właścicieli.

LET THE FUN BEGIN