Kategorie
News

RedDeer.Games przedstawia nowe wydarzenie Steam – Games of Poland

RedDeer.Games, jeden z największych wydawców i twórców gier niezależnych, zapowiedział nowe wydarzenie dla graczy korzystających z platformy Steam. Games of Poland zrzesza polskich twórców – od największych gier AAA, po ciekawe i niezależne projekty. Wydarzenie będzie trwało od 1 maja do 8 maja.

Wydarzenie Games of Poland to zestawienie ponad 100 gier, stworzonych przez polskich develperów. RedDeer.Games na bieżąco dodaje nowe tytuły, które zostają zgłaszane poprzez formularz na oficjalnej stronie studia.

Najważniejszym celem jest równa szansa dla wszystkich twórców i widoczność ich gier w trakcie trwania wydarzenia. Z tego względu, RDG przygotowało 5 specjalnych sekcji, aby dać graczom możliwość zapoznania się ze wszystkimi zgłoszonymi tytułami, które mogą dodać do swojej biblioteki.

Gracze znajdą między innymi takie sekcje jak: Popularne tytuły, Gry w promocji, Darmowe Dema, gry z możliwością użycia Steam Deck, oraz nadchodzące polskie tytuły w sekcji Coming Soon.

Wydarzenie będzie dostępne dla graczy PC na Steamie od 1 maja i zakończy się 8 maja.


 

Więcej informacji dotyczących RedDeer.Games znajdziecie na naszej oficjalnej stronieFacebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na takich licencjach jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN