Kategorie
News

RedDeer.Games przedstawia Purr Purr Festival – najbardziej kocie wydarzenie dla miłośników gier niezależnych

RedDeer.Games, jeden z największych w branży producentów i twórców gier indie na Nintendo Switch ogłosił unikatowe, growo-kocie święto – Purr Purr Festival. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach od 7 do 21 Sierpnia.

By uczcić Międzynarodowy Dzień Kota, wybrane gry z portfolio RedDeer.Games z kocimi bohaterami, będą dostępne w wyjątkowych, okazyjnych cenach, obniżonych nawet o 90%.

Obejrzyj trailer Purr Purr Festival 

Międzynarodowy Dzień Kota jest świętem przypadającym na dzień 8 sierpnia, w którym najważniejszymi bohaterami są oczywiście – koty. Z tej okazji, oraz z czystego uwielbienia dla tych fantastycznych zwierząt, RDG przygotowało Purr Purr Festival — wydarzenie tematyczne dla użytkowników konsoli Nintendo Switch, z grami z kocimi postaciami i bohaterami. 

Oficjalna strona wydarzenia Purr Purr Festival 


 

Jedna z gier — Cat’s Cosmic Atlas — autorska, ręcznie rysowana opowieść o odkrywaniu cudów otaczającego nas Wszechświata, zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch oraz platformie Steam w trakcie trwania festiwalu — z datą, która zostanie ogłoszona na początku sierpnia.

 

Gry, które wezmą udział w festiwalu to:
– Catgotchi, 
– She Wants Me Dead, 
– UnderDungeon, 
– Mojito the Cat, 
– Cat Tales, 
– Uzzuzzu My Pet, 
– Dr Smart Space Adventure, 
– Little Bug.

Równolegle z promocjami na Nintendo Switch, gra Sprout Valley jest dostępna w wersji demonstracyjnej na Steam

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games

Więcej informacji dotyczących RedDeer.Games znajdziecie na naszej oficjalnej stronieFacebooku Twitterze.


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN