Kategorie
News

RedDeer.Games wkracza na nową konsolę ze swoim imponującym portoflio – mnóstwo nowych tytułów na PlayStation jeszcze w tym roku!

RedDeer.Games, jeden z najszybciej rozwijających się twórców i wydawców gier indie, ogłasza poszerzenie swojej działalności o kolejną ważną platformę – PlayStation. Jedna z pierwszych produkcji studia, ciesząca się uznaniem, gra Cyber Protocol, jest już dostępna dla graczy konsoli PS.

Nawiązując współpracę z PlayStation, RDG dołącza tym samym do ostatniego z konsolowych gigantów. Aktualnie deweloper jest już obecny na wszystkich najważniejszych platformach, począwszy od Nintendo Switch, na którym specjalizuje się i działa najdłużej, poprzez Xbox, PC i iOS.

Gracze mogą spodziewać się wyjątkowych premier niezależnych gier jeszcze w tym roku na konsoli PlayStation.

Gry z portfolio RDG, które jeszcze w tym roku pojawią się na nowej platformie to między innymi: Deflector, Bit Orchard, Little Mouse’s Encyclopedia, Broken Universe oraz reky. Cyber Protocol jest już dostępny w PlayStation Store.
– Nie tak dawno temu zaczynaliśmy naszą pracę z zaledwie kilkoma pracownikami i niewielką liczbą projektów w portfolio. Teraz wkraczamy na ostatnią z najważniejszych konsol, którą jest PlayStation. – powiedział Bartłomiej Kossakowski, COO, RedDeer.Games.

– To był jeden z naszych głównych celów rozwojowych i z dumą możemy powiedzieć, że udało się go zrealizować. – dodaje.Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN