Kategorie
News

RedDeer.Games zapowiada premiery gier na czerwcowy finał Indie Spring Spree – największego święta gier niezależnych tej wiosny!

RedDeer.Games, jeden z największych twórców i wydawców gier na konsole Nintendo Switch, zaprezentował gry, będące częścią czerwcowej odsłony wydarzenia June’s Indie Spring Spree. W miesiącu zamykającym wiosenny festiwal, gracze bedą mieli szansę wzbogacić swoją bibliotekę o takie tytuły jak: 7Horizons, Dogotchi, Cave of Past Sorrow oraz o tajemniczą grę niespodziankę, która ukaże się na koniec czerwca.


Zobacz czerwcowy trailer wydarzenia Indie Spring Spree

Trzeci, a zarazem ostatni miesiąc celebracji gier niezależnych na Nintendo Switch, przyniesie graczom cztery nowe tytuły, specjalnie wyselekcjonowane na tę okazję.Po raz kolejny odbiorcy będą mieli możliwość wyboru z produkcji całkowicie zróżnicowanych gatunkowo, posiadających jedyną w swoim rodzaju warstwę artystyczną i nieszablonowe historie do opowiedzenia. Jednocześnie każda z gier, mimo, że całowicie inna, jest równie unikalna oraz dostępna w specjalnej, promocyjnej cenie.W ten piątek, jako pierwszy z tytułów czerwcowego Indie Spring Spree, ukaże się 7Horizons. Jest to pixelartowa gra science-fiction, w której gracze będą mieli za zadanie uwolnić przyjaciół Jelly’ego oraz uratować planetę Mesalia ze szponów tajemniczego złoczyńcy. Należy spodziewać się trudnych walk z bossami, wymagających zagadek i relaksującej rozgrywki z 8-bitową muzyką w tle.

Obejrzyj Trailer 7Horizons
Press Pack: 7Horizons9 czerwca na Nintendo Switch eShop zadebiutuje relaksujący symulator Dogotchi. Tym razem gracze zaopiekują się uroczymi szczeniakami. Odpowiednio pielęgnowane, karmione i zabawiane szczeniaki, wyrosną na urocze, duże pieski. Im szczęśliwszy jest zwierzak, tym szybciej rośnie!

Obejrzyj Trailer Dogotchi: Virtual Pet
Press Pack: Dogotchi: Virtual Pet
 Retro bullet hell – Cave of Past Sorrow zadebiutuje na konsolach już 16 czerwca. Utrzymana w pikselowej estetyce retro, biało-czarna gra zachwyci wymagających graczy szalonym tempem i akcją, opartą na mechanice pętli czasowych. Unikaj wrogich pocisków, ale nie zapominaj o swoich własnych, wystrzelonych przez poprzedniego siebie.

Obejrzyj Trailer Cave of Past Sorrow
Press Pack: Cave of Past Sorrow

Ostatnia z czerwcowych premier to gra-niespodzianka, która zostanie wydana 23 czerwca. W tej kreskówkowej, tekstowej grze RPG gracze będą wykonywać misje, zbierać zasoby i podejmować decyzje, aby zarządzać swoją załogą. 

Więcej informacji na temat tajemniczej gry RedDeer.Games przedstawi 5 czerwca.
 Wszystkie gry będą dostępne na sklepie Nintendo Switch eShop w specjalnych promocyjnych cenach.

Więcej informacji dotyczących RedDeer.Games znajdziecie na naszej oficjalnej stronieFacebooku Twitterze.


Więcej o wydarzeniu, grach i możliwości recenzji: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na takich licencjach jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN