Kategorie
News

Rodzina Treflików z datą premiery — już 17 marca dostępna na konsolach Nintendo Switch

RedDeer.Games, niezależny producent i wydawca gier wideo, specjalizujący się w publishingu gier na konsole Nintendo Switch, ogłosił datę premiery pierwszego projektu we współpracy z KAZstudio, będącym częścią Grupy Trefl. Rodzina Treflików będzie dostępna od 17 marca dla użytkowników konsol Nintendo Switch.

 

Zobacz zwiastun — Rodzina Treflików

Rodzina Treflików, to propozycja skierowana do dzieci i ich rodziców. Poprzez wybrane przygody z pierwszego sezonu popularnego serialu telewizyjnego Rodzina Treflików – młodzi użytkownicy z całego świata będą mieli okazję poznawać ich  bohaterów i obserwować jak uczą się cennych wartości przyjaźni, szacunku, uczciwości i tolerancji.

Gra edukacyjna Rodzina Treflików posiada również sekcję Kolorowanki,  w której historiom z gry będzie można nadać własny niepowtarzalny wygląd.

Wspólną misją RedDeer.Games we współpracy ze studiem animacji poklatkowej – KAZstudio, będącym częścią Grupy Trefl, jest wspieranie rozwoju i edukacji, poprzez tworzenie mądrych i rozwijających kompetencje społeczne gier i aplikacji dla najmłodszych, oraz rozpowszechnianie tych wartości – wraz z Rodziną Treflików, na całym świecie.

Rodzina Treflików będzie dostępna dla użytkowników konsol Nintendo Switch od 17 marca 2023 r.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz możliwości recenzji z naszym przedstawicielem PR: lucy@reddeer.games

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

Spółka RedDeer.Games (RDG) to niezależny producent i wydawca gier wideo.

Wyróżniona w kategorii „Najszybciej rozwijająca się spółka gamedev w Europie Centralnej”, zaliczana wg „Forbes” do Top50 polskich producentów gier.


 

O KAZstudio

KAZstudio SA (dawniej Studio Trefl SA) powstało w 2013 roku w Gdyni. Studio specjalizuje się w tradycyjnej animacji poklatkowej z użyciem scenografii i ręcznie wykonanych lalek. Obecnie studio wyprodukowało 77 odcinków popularnego serialu telewizyjnego „Rodzina Treflików” oraz  104 odcinki bezdialogowej animacji „Bobaski i Miś”. Głównym reżyserem obu produkcji jest Marek Skrobecki, współtwórca takich produkcji jak nagrodzony Oscarem „Piotruś i Wilk” czy „Danny Boy”. 
Przy produkcjach współpracuje blisko 50 osobowy zespół profesjonalistów, dzięki czemu cały proces tworzenia animacji, od scenariusza po postprodukcję odbywa się w studiu w Gdyni.

Animacje KAZstudio można oglądać na całym świecie: w krajach CEE, Chinach, Meksyku, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Obecnie Studio pracuje nad specjalnym 26 min. odcinkiem świątecznym z Treflikami oraz 5. sezonem serialu “Bobaski i Miś”. 
“Rodzina Treflików” i “Bobaski i Miś” są współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.


 

O TREFL SA

Misją Grupy Trefl jest tworzenie rozrywki, która dzięki spędzanym razem chwilom, łączy i zbliża ludzi do siebie. Trefl SA to firma rodzinna i pierwszy w Polsce producent puzzli, obecny na rynku od 1985 roku. Dziś Trefl jest w światowej czołówce producentów puzzli, jednym z ważniejszych producentów gier planszowych w Europie oraz największym producentem zabawek w Polsce. Sprzedaje zabawki do przeszło 60 krajów na całym świecie, przy czym większość produktów od początku konsekwentnie wytwarza w Polsce, we własnej fabryce w Gdyni, dbając o etyczny i zrównoważony proces produkcji.

Poza rozwojem własnych licencji, Rodziny Treflików i Bobaski Miś, ważną częścią biznesu jest produkcja puzzli, gier planszowych, zabawek oraz książek opartych na największych światowych licencjach, takich jak Disney, Mattel, czy Hasbro.

LET THE FUN BEGIN