Kategorie
News

One Night: Burlesque – RedDeer.Games ogłasza nową, niezależną grę visual novel. Spójrz w przyszłość i odkryj tajemnicę morderstwa w Angels Den

RedDeer.Games, jeden z największych twórców i wydawców na konsole Nintendo Switch, zapowiedział wydanie tytułu – One Night: Burlesque. Stworzona przez RDG kryminalna opowieść, osadzona w unikalnych realach noir, będzie dostępna jeszcze w tym roku na Nintendo Switch oraz Steam. Gra jest już dostępna do dodania na Wishlist Steam.

Zobacz zapowiedź One Night: Burlesque
 

One Night: Burlesque to wizualna opowieść, w której gracze zagłębią się w sam środek smolistej historii noir, gdzie puch barwnych, pawich piór i blask cekinów ściemnieje pod wpływem czającej się w ukryciu zbrodni.
 

Dodaj grę do Wishlisty Steam
Gracze wcielą się w rolę Hollie, wybitnej tancerki ekskluzywnego klubu burleski Angels Den. Z pozoru świat wydaje się tak zwyczajny, jak wszyscy go znamy, ale to nie do końca prawda. 

Ludzkość dysponuje nadprzyrodzonymi zdolnościami, które wpędzają ich w obłęd, jeśli nie stosują ODDERAL’u –  leku powstrzymującego ich działanie.

Fabuła gry rozpoczyna się w momencie gdy Hollie, posługując się telepatią, odkrywa, iż wraz z końcem wieczornego występu ktoś spośród gości planuje zamordować jej najdroższą przyjaciółkę. Czy gracze zdołają rozwiązać zagadkę morderstwa jej przyjaciółki, zanim dojdzie do tragedii?One Night: Burlesque to również ręcznie rysowana grafika rodem z filmów noir, trzy zakończenia zależne od decyzji gracza, porywająca ścieżka dźwiękowa, oraz mnogość tajemnic do odkrycia – ten barwny wachlarz możliwości zostanie odsłonięty przed graczami jeszcze w tym roku.
 One Night: Burlesque będzie wydana na Steam i konsolach Nintendo Switch jeszcze w tym roku, a już teraz dostępna jest do dodania do Steam Wishlist. Data premiery gry zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.


Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN