Kategorie
News

Pełna akcji platformówka – Maki: Paw of Fury pojawi się w tym roku na Steam i konsolach Nintendo Switch

RedDeer.Games, dynamicznie rozwijający się niezależny deweloper i wydawca specjalizujący się w grach na Nintendo Switch, ogłosił, że w tym roku na platformy Steam i Nintendo Switch trafi wspólny projekt finansowany przez Bacord Games – Maki: Paw of Fury.

Zobacz zwiastun Maki: Paw of Fury

Maki: Paw of Fury to pełna akcji i pięknie animowana gra bijatyka w stylu retro, przypominająca kultowe gry z automatów. Gracz wciela się w rolę bohatera, który wykorzystując umiejętności sztuk walki, pokonuje wrogów stojących mu na drodze i ratuje porwaną miłość swojego życia.

Gra jest dostępna do przetestowania cały czas w formie demonstracyjnej na Steam.

– Jestem niezwykle zadowolony, że mieliśmy możliwość współfinansowania tego projektu razem z utalentowanym zespołem Bacord Games.  – mówi Dominik Czarniga, Dyrektor Kreatywny i Senior Game Producer w RedDeer.Games.

– Maki: Paw of Fury to szalona mieszanka uroczego stylu azjatyckiego i tradycyjnych sztuk walki – jest idealna i nie mogę się doczekać opinii graczy. –  dodaje.

Główny bohater, uroczy lis o imieniu Maki, zostaje wciągnięty w świat pełen zagrożeń i niebezpieczeństw. Jego ukochana zostaje porwana przez tajemniczego złoczyńcę, dlatego wyrusza, aby ją uratować, pokonując po drodze różne rodzaje wrogów.

Maki jednak nie jest tak bezbronny, jak mogłoby się wydawać – opanował tajemnicze sztuki Tsume no Ken i jest utalentowanym, nieustraszonym wojownikiem, którego ulubioną bronią jest… tuńczyk.

Maki: Paw of Fury został stworzony jako hołd dla starych klasycznych automatów przez miłośników retro gier. Ludzie wciąż pamiętają czasy, kiedy stali w kolejce do automatów, niecierpliwie oczekując na swoją kolej w grze.

Pięknie animowany w stylu kreskówkowym, ujęty w niepowtarzalną sekwencję muzyczną, Maki: Paw of Fury niezaprzeczalnie zdobędzie serca graczy.

Maki: Paw of Fury będzie dostępny na Steam oraz konsolach Nintendo Switch. Data wydania zostanie ujawniona w późniejszym czasie.


Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


O RedDeer.Games
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


O BACORD GAMES
Bacord Games to firma zajmująca się produkcją gier wideo, mieszcząca się w Buenos Aires w Argentynie, nad brzegiem najszerszej rzeki na świecie – Rio de la Plata. Zawsze otoczeni zapachem argentyńskiego barbecue i pasją do piłki nożnej, ich celem jest dawanie z siebie wszystkiego każdego dnia, niezależnie od kosztów. Pracują nad tworzeniem, rozwojem i ukończeniem produktu przeznaczonego na platformy mobilne i komputerowe. Poświęcają się odkrywaniu nowych wyzwań w świecie rozrywki.

LET THE FUN BEGIN