Kategorie
News

Space Tail wchodzi do sprzedaży w wersji Deluxe z bezpłatnym DLC na Nintendo Switch, oraz na konsolach Playstation i Xbox

Najszybciej rozwijający się wydawca gier niezależnych na konsole Nintendo Switch – RedDeer.Games, poszerza ofertę dotyczącą gry Space Tail – już dziś dostępną w wersji Deluxe wraz z darmowym DLC. Ponadto, gra Space Tail: Every Journey Leads Home już 9 marca będzie miała swoją premierę w Japonii.

Zobacz zwiastun — Space Tail

Space Tail to przygodowa gra platformowa 2.5D, opowiadająca kosmiczną podróż do domu, niepozornej suczki imieniem Bea. Wyjątkowością mechaniki są zmysły, którymi posługuje się Bea w poznawaniu nowych planet. 

Dodatkowo wykorzystuje swój psi język, którym może porozumiewać się z napotkanymi istotami. Na graczy czeka piękna artystycznie, emocjonująca podróż z ekscytującą historią jako fundamentem, ogromem logicznych zagadek i sekretów do odkrycia. 

Rozbudowana wersja gry Space Tail – Deluxe oraz darmowe DLC są dostępne od dziś w Stanach Zjednoczonych i Europie, oraz 9 marca trafią do sklepu Nintendo eShop w Hongkongu i Korei Południowej.

W Japonii, Space Tail: Every Journey Leads Home będzie wydane 9 marca w wersji podstawowej. 

Dodatkowo, deweloper Space Tail – Longterm Games, ogłosił premierę gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, która odbędzie się również 9 marca.  

Space Tail jest obecnie dostępny na PC oraz konsolach Nintendo Switch.


Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.
 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz możliwości recenzji: lucy@reddeer.games

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

GRA DOSTĘPNA PONIŻEJ:
WERSJA EU
WERSJA US

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

O LONGTERM GAMES

Firma Longterm Games została założona w 2020 roku przez Alberta Rokickiego i Roberta Ogłodzińskiego. Jej nadrzędnym celem jest tworzenie wyjątkowych, wyróżniających się gier wideo, do których gracze chcieliby wracać. Model biznesowy dewelopera opiera się na projektowaniu gier o długim okresie monetyzacji (long vendors), generujących dochód przez wiele lat, zarówno ze sprzedaży gier bazowych, jak i DLC, pakietów co-op, przepustek sezonowych czy sequeli. Mimo swojego stosunkowo krótkiego czasu działania, firma współpracuje już z weteranami branży gier i IT, twórcami z CD Projekt RED, Klabater S.A czy Deloitte Polska.

LET THE FUN BEGIN