Kategorie
News

Tej zimy, konsola Nintendo Switch zamienia się w interaktywną książkę – Cozy Stories Sale czaruje w eShopie

Tutaj króluje fabuła! Cozy Stories Sale startuje z dziesięcioma zróżnicowanymi wątkowo tytułami, które są pod skrzydłami RedDeer.Games – jednego z największych wydawców gier na Nintendo Switch.

Wyprzedaż zacznie się 14 lutego i będzie dostępna do 27 lutego – to wspaniały okres, by oznajmić swoja miłość (do gier fabularnych) całemu światu.

ODKRYJ MAGIĘ COZY STORIES SALEJeżeli gracze marzą o podróży przez królestwo duchów, lub o rozwiązywaniu morderstwa w klubie burleski – mają na to szansę! Niezwykłe, odrobinę dziwnie, lub dające do myślenia – każda z tych gier ma swój własny pomysł na historię i jej zaprezentowanie.

Gry dostępne na Cozy Stories Sale to:
    1. The Companion
    2. One Night: Burlesque
    3. Sprout Valley
    4. Freaky Trip
    5.League of Enthusiastic Losers
    6. Nirvana
    7. Garden Buddies
    8. Little Bug
    9. PID
    10. Astronomical Club For QueersCozy Stories Sale będzie trwało od 14 do 27 lutego. To perfekcyjna okazja, na zakończenie tej zimy w najlepszy możliwy sposób.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. Wśród planów RedDeer.Games na rok 202, znajduje się wydanie gry Project Downfall oraz Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsoli Nintendo Switch, a także własny projekt — Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN