Kategorie
News

Bajkowy świat potrzebuje ożywienia kolorami –The Smurfs: Colorful Stories już dostępne na Nintendo Switch

W Nintendo eShop ukazała się druga gra dla dzieci od RedDeer.games, jednego z największych deweloperów i wydawców gier na przenośną konsolę. Świat Smerfów zaprasza na kolejną przygodę, tym razem dla młodych artystów! The Smurfs: Colorful Stories jest już dostępne na Nintendo Switch, razem z poprzednią gra edukacyjną – The Smurfs: Learn and Play.

Pędzle i farby już czekają w The Smurfs: Colorful Stories, gdzie królują wyobraźnia i dobra zabawa.
 

The Smurfs: Colorful Stories zachwyci graczy ogromem malarskich przyborów, wyglądających realistycznie na cyfrowym płótnie. Z dostępną paletą kolorów świat Smerfów nabierze zupełnie nowych, zachwycających barw!
 

Obejrzyj zwiastun The Smurfs: Colorful Stories
Gracze będą mieli do wyboru kilkanaście kategorii obrazków do wypełnienia – wśród nich znajdą się także postacie z kreskówek. Jeżeli młodzi artyści będą chcieli puścić wodze wyobraźni, dostępne będzie dla nich czyste płótno gotowe do zagospodarowania i stworzenia własnych Smerfowych historii.Kolorowanie to nie jedyny z aspektów gry. Ale to właśnie za jego pomocją gracze zostaną wprowadzeni do samego świata Smerfów i nadzą mu barw,  świetnie się przy tym bawiąc! Fantastyczny świat zaprasza tych, którzy już go znają jak i nowych odwiedzających, pełnych zapału i ciekawych magii. The Smurfs: Colorful Stories jest już dostepne na konsoli Nintendo Switch razem z edukacyjnym The Smurfs: Learn and Play.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O Peyo, IMPS (International Merchandising Promotions & Services) – Smerfy:
IMPS, wraz z LAFIG Belgium, są oficjalnymi licencjodawcami małych niebieskich bohaterów „Smerfów”. Przez lata IMPS ściśle współpracował ze swoimi agentami na całym świecie, aby opracować skuteczne działania związane z licencjonowanym merchandisingiem, promocjami detalicznymi i co-brandingiem, działaniami wydawniczymi, grami cyfrowymi i wideo, umowami nadawczymi, parkami rozrywki, pokazami na żywo i rodzinnymi rozrywkami, które zapewniły wieczny sukces Smerfów.
IMPS jest prowadzona przez Véronique Culliford, córkę Pierre’a Culliforda, twórcy Smerfów, który jest lepiej znany pod pseudonimem Peyo. Véronique prowadzi IMPS od 1984 roku i wraz z LAFIG Belgium kontroluje prawa do postaci Smerfów i licencjonowania Smerfów na całym świecie.

LET THE FUN BEGIN