Kategorie
News

Harmonogram premier majowego wydarzenia Indie Spring Spree już dostępny

RedDeer.Games, twórca i wydawca gier na konsole Nintendo Switch, przedstawił majowe tytuły, które zostały zaplanowane w ramach wydarzenia Indie Spring Spree. Do pokaźnej biblioteki gier RDG na Nintendo Switch trafią między innymi takie tytuły jak Tiny Dragon Story, For a Vast Future, Mechanic 8320 oraz premiera miesiąca.

Zobacz majowy trailer wydarzenia Indie Spring Spree Event

RDG zaprezentował majowy program festiwalu Indie Spring Spree Event, z kolejnymi, niezależnymi produkcjami, oraz datami, w jakich tytuły te będą dostępne na konsolach Nintendo Switch, a 10 maja zostanie ujawniona tajemnicza premiera miesiąca.Na graczy czekać będą cztery unikalne tytuły, różniące się gatunkiem, stylem czy historią, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć produkcję odpowiednią dla siebie. Wszystkie gry, z okazji premier, będą dostępne w wyjątkowych, atrakcyjnych cenach.Premierą inaugurującą majowego wydarzenia jest Tiny Dragon Story, który zadebiutuje w Nintendo eShop już w ten piątek. Jest to historia, bardzo małego smoka w roli głównej, który, okradziony przez przebiegłego czarodzieja, zmuszony jest odzyskać zabrane mu smocze skarby. Ta 1- bitowa gra utrzymana jest w nostalgicznym klimacie retro, z pixelartową oprawą i ciekawymi mechanikami.

Obejrzyj Trailer Tiny Dragon Story
Press Pack: Tiny Dragon Story12 maja, ukaże się dystopijne RPG – For a Vast Future. Gracze staną przed niełatwym zadaniem, jakim będzie przetrwanie w postapokaliptycznym świecie, gdzie władzę przejęły okrutne, samozwańcze rządy i kulty. Jedyną nadzieją na ich powstrzymanie i zapobiegnięcie kolejnej katastrofie, jest grupa wyjętych spod prawa banitów, którzy próbują oprzeć się przeznaczeniu.

Obejrzyj Trailer For a Vast Future
Press Pack: For a Vast Future
 Mechanic 8320, przygodowa gra logiczna point-and-click, osadzona w futurystycznym klimacie science fiction – to tytuł, który pojawi się już 19 maja. Gra przesycona jest różnorodnymi zagadkami, w której zadaniem jest pomoc tytułowemu mechanikowi w odnalezieniu jego zaginionego przyjaciela-robota. Razem z nim gracz będzie w stanie odkryć ponure tajemnice świata Ilgrot, zniszczonego przez kapitalizm.

Obejrzyj Trailer Mechanic 8320
Press Pack: Mechanic 8320

Premierą zamykającą majową część Indie Spring Spree jest mroczna, ekspresjonistyczna opowieść o klasycznej walce dobra ze złem pośród murów ponurego, skorumpowanego miasta. Więcej informacji dotyczących zapowiedzi ostatniej z premier, pojawi się już 10 maja.

 


 

Wszystkie gry będą dostępne na sklepie Nintendo Switch eShop w specjalnych promocyjnych cenach.

Więcej informacji dotyczących RedDeer.Games znajdziecie na naszej oficjalnej stronieFacebooku Twitterze.

 


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na takich licencjach jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN