Kategorie
News

Nowy dzień, nowe plany! – nDay, nowa aplikacja kalendarzowa na Nintendo Switch już dostępna

Hello, world!
Czy papierowe kalendarze z limitowaną ilością miejsca powoli nie wystarczają? Brak możliwości opisu utrudnia zaplanowanie dnia?
Czas przewrócić kalendarzową stronę z nDay, stworzonym przez RedDeer.Games na Nintendo Switch. Teraz ta konsola może być nie tylko systemem do grania, ale także pomóc w organizacji dnia!

Zobacz zwiastun nDay
 nDay daje szansę trzymania swoich planów blisko siebie, nawet podczas sesji grania. Od roku, przez miesiąc, dzień, a nawet z ustaleniem co do godziny i minuty – gracze mogą zaplanować wydarzenia i dodać do nich opisy.

Proste, piękne i pod ręką! Czysty i łatwy w obsłudze interfejs pomoże graczom poruszać się przez kalendarz, a wybór kolorów aplikacji nie pozwoli im na nudę. Jest także możliwość dostosowania do preferowanego zegara – 12- lub 24-godzinnego.

Te ustawienia mogą być zmienione w każdej chwili, a wszystko to, by tworzenie planów było proste i wygodne.nDay jest już dostępny na Nintendo Switch!

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt i możliwość zrecenzowania gier: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh i Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. Wśród planów RedDeer.Games na rok 202, znajduje się wydanie gry Project Downfall oraz Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsoli Nintendo Switch, a także własny projekt — Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN