Kategorie
News

Rodzina Treflików – Treflik, Treflinka i ich niezwyczajna rodzina – pierwsza edukacyjna gra już dostępna

RedDeer.Games, jeden z wiodących wydawców gier na konsole Nintendo Switch, we współpracy ze studiem animacji należącym do grupy Trefl – KAZstudiem, ogłosił, że pierwsza gra ze świata Treflików – Rodzina Treflików jest już dostępna w sieci sklepów eShop Nintendo Switch.

Zobacz zwiastun — Rodzina Treflików

Przygody Treflika, Treflinki i ich niezwyczajnej gromadki w grze edukacyjnej Rodzina Treflików, to pozycja która przeniesie młodych użytkowników i ich rodziców do świata pełnego cennych nauk o wartości przyjaźni, szacunku, uczciwości i tolerancji. 

Na podstawie wyselekcjonowanych odcinków z pierwszego sezonu serialu Rodzina Treflików, dzieci z całego świata, będą miały okazję poznać niezwykłe historie bohaterów. Dodatkowym atutem gry jest sekcja Kolorowanek – dzięki której każda przygoda będzie mogła nabrać nowych barw.

Rodzina Treflików jest dostępna od dziś dla użytkowników konsol Nintendo Switch.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze.
 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz możliwości recenzji: lucy@reddeer.games.

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

Spółka RedDeer.Games (RDG) to niezależny producent i wydawca gier wideo.

Wyróżniona w kategorii „Najszybciej rozwijająca się spółka gamedev w Europie Centralnej”, zaliczana wg „Forbes” do Top50 polskich producentów gier.


 

O KAZstudio

KAZstudio SA (dawniej Studio Trefl SA) powstało w 2013 roku w Gdyni. Studio specjalizuje się w tradycyjnej animacji poklatkowej z użyciem scenografii i ręcznie wykonanych lalek. Obecnie studio wyprodukowało 77 odcinków popularnego serialu telewizyjnego „Rodzina Treflików” oraz  104 odcinki bezdialogowej animacji „Bobaski i Miś”. Głównym reżyserem obu produkcji jest Marek Skrobecki, współtwórca takich produkcji jak nagrodzony Oscarem „Piotruś i Wilk” czy „Danny Boy”. 
Przy produkcjach współpracuje blisko 50 osobowy zespół profesjonalistów, dzięki czemu cały proces tworzenia animacji, od scenariusza po postprodukcję odbywa się w studiu w Gdyni.

Animacje KAZstudio można oglądać na całym świecie: w krajach CEE, Chinach, Meksyku, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Obecnie Studio pracuje nad specjalnym 26 min. odcinkiem świątecznym z Treflikami oraz 5. sezonem serialu “Bobaski i Miś”. 
“Rodzina Treflików” i “Bobaski i Miś” są współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.


 

O TREFL SA

Misją Grupy Trefl jest tworzenie rozrywki, która dzięki spędzanym razem chwilom, łączy i zbliża ludzi do siebie. Trefl SA to firma rodzinna i pierwszy w Polsce producent puzzli, obecny na rynku od 1985 roku. Dziś Trefl jest w światowej czołówce producentów puzzli, jednym z ważniejszych producentów gier planszowych w Europie oraz największym producentem zabawek w Polsce. Sprzedaje zabawki do przeszło 60 krajów na całym świecie, przy czym większość produktów od początku konsekwentnie wytwarza w Polsce, we własnej fabryce w Gdyni, dbając o etyczny i zrównoważony proces produkcji.

Poza rozwojem własnych licencji, Rodziny Treflików i Bobaski Miś, ważną częścią biznesu jest produkcja puzzli, gier planszowych, zabawek oraz książek opartych na największych światowych licencjach, takich jak Disney, Mattel, czy Hasbro.

LET THE FUN BEGIN