Kategorie
News

Rozpoczyna się wydarzenie Indie Spring Spree – Kwietniowe premiery zapowiedziane!

RedDeer.Games, deweloper i wydawca gier na Nintendo Switch ogłosił kwietniowe premiery rozpoczynającego się nowego wydarzenia – Indie Spring Spree. W tym miesiącu zostały zapowiedziane takie premiery jak – Catgotchi Virtual PetMixx Island: Remix PlusCarbage i The Companion.

Zobacz trailer wydarzenia Indie Spring Spree Event

RDG wydało specjalny kalendarz na kwietniową część Indie Spring Spree Event, zawierający tytuły premierowych gier wraz z datami dostępności na Nintendo Switch.

Gracze będą mogli znaleźć swoje nowe ulubione tytuły z różnych gatunków oraz stylów graficznych, które zostały wybrane z portfolio wydawniczego RedDeer.Games. Każda z tych gier będzie dostępna w promocyjnej cenie. 

Już w ten piątek na Nintendo eShop, pojawi się pierwsza zapowiedziana gra – Catgotchi My Pet. Ta inspirowana urządzeniami z serii Tamagochi® gra w retro klimacie, przyniesie wiele radości każdemu – niezależnie od wieku.

Gracze będą mogli wychowywać swoje kocięta, wybrane spośród 12 różnych ras. Rasy będą odblokowywane wraz z czasem spędzonym w grze.

Obejrzyj Trailer Catgotchi My Pet
Press Pack: Catgotchi My Pet

14 kwietnia została zapowiedziana premiera Mixx Island: Remix Plus – gry, opierającej się na mechanice hold & gun boss rush. Gracze będą mogli zmierzyć się w starciach, po brzegi wypełnionych kolorową i efektowną oprawą wizualną – a wszystko okraszone elektroniczną ścieżką dźwiękową.

Obejrzyj Trailer Mixx Island: Remix Plus
Press Pack: Mixx Island: Remix Plus

Kolejny tytuł, który pojawi się 21 kwietnia w Nintendo eShop, to propozycja skierowana do wieloosobowej rozgrywki. Carbage jest grą w gatunku survival car party bumper i przynosi wiosenne odświeżenie wśród tego typu gier.

Kreskówkowa grafika, szybka rozgrywka, niezwykłe pojazdy i sceneria, która zmienia się w pobojowisko – to przepis na niezapomniany wieczór dla 2-4 znajomych.

Obejrzyj Trailer Carbage
Press Pack: Carbage

Na zwieńczenie ostatniego tygodnia kwietniowego Indie Spring Spree – RedDeer.Games ogłosił wydanie tytułu The Companion – gry narracyjnej dla jednego gracza z pięknymi wizualnymi wrażeniami.

Grając jako zwierzę w duchowej krainie – gracze będą mogli zanurzyć się w opowieści o tajemnicy, intrydze i przygodzie, pełnej zapierających dech w piersiach krajobrazach. Gra będzie dostępna od 28 kwietnia.

Obejrzyj The Companion
Press Pack: The Companion


 

Wszystkie gry będą dostępne na sklepie Nintendo Switch eShop w specjalnych promocyjnych cenach.

Więcej o wydarzeniu, grach i możliwości recenzji: lucy@reddeer.games
 

Więcej informacji dotyczących RedDeer.Games znajdziecie na naszej oficjalnej stronieFacebooku Twitterze.


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na takich licencjach jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN