Kategorie
News

Smerfy – dwie edukacyjne gry dla całej rodziny pojawią się już niedługo na Nintendo Switch!

RedDeer.Games, jeden z największych wydawców i twórców gier na Nintendo Switch, ogłosił datę wydania dwóch edukacyjnych projektów. The Smurfs: Learn and Play pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 17 listopada, a The Smurfs: Colorful Stories 8 grudnia. Gry mają swoje miejsce w kolorowym i dobrze znanym świecie Smerfów.


Obejrzyj zwiastun The Smurfs: Learn and Play
 

Obie gry są pełne zabawy i różnych aktywności dla dzieci i ich rodziców, a barwny, fantastyczny świat zachęca do nauki nawet tych, którzy jeszcze nie znają Smerfów. Pierwsza gra The Smurfs: Learn and Play pomaga dziecku poznać litery, cyfry i trenuje spostrzegawczość, tymczasem The Smurfs: Colorful Stories koncentruje się na kreatywności.The Smurfs: Learn and Play wprowadza gracza do wioski Smerfów oraz otaczającego ją lasu. Głównym zadaniem będzie znalezienie specyficznych obiektów w scenerii. Tutaj są także gry, które pomagają w nauce podstaw – poznawanie liter, czytanie zegara oraz dopasowywanie Smerfów do ich cieni.The Smurfs: Colorful Stories jest kolorowanką-przygodą, gdzie jest wiele kategorii obrazków do pomalowania, wszystkie związane ze Smerfami. Dostępne są różne przybory, które pozwalają na realistyczne malowanie w i poza liniami. Oprócz kolorowanki jest także możliwość rysowania i malowania na pustej kartce, gdzie wszystkie pędzle i kolory są dostępne.


 

The Smurfs: Learn and Play pojawi się na Nintendo Switch 17 listopada, a The Smurfs: Colorful Stories będzie dostępne na konsoli 8 grudnia.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games

 


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

O Peyo, IMPS (International Merchandising Promotions & Services) – Smerfy:
IMPS, wraz z LAFIG Belgium, są oficjalnymi licencjodawcami małych niebieskich bohaterów „Smerfów”. Przez lata IMPS ściśle współpracował ze swoimi agentami na całym świecie, aby opracować skuteczne działania związane z licencjonowanym merchandisingiem, promocjami detalicznymi i co-brandingiem, działaniami wydawniczymi, grami cyfrowymi i wideo, umowami nadawczymi, parkami rozrywki, pokazami na żywo i rodzinnymi rozrywkami, które zapewniły wieczny sukces Smerfów.
IMPS jest prowadzona przez Véronique Culliford, córkę Pierre’a Culliforda, twórcy Smerfów, który jest lepiej znany pod pseudonimem Peyo. Véronique prowadzi IMPS od 1984 roku i wraz z LAFIG Belgium kontroluje prawa do postaci Smerfów i licencjonowania Smerfów na całym świecie.

LET THE FUN BEGIN