Kategorie
News

Goście już czekają w recepcji na 10 maja! Przygotujmy spryskiwacze i ścierki, bo odjechany Hotel Hustle pędzi na wózku!

RedDeer.Games, deweloper i wydawca gier indie na Nintendo Switch, ogłosił datę premiery gry Hotel Hustle. Gracze staną się wszystkim w jednym – recepcjonistą, gosposią, jak i kelnerem, bo prowadzenie hotelu to wymagające zajęcie. Głośni i niecierpliwi goście, wypadki przy pracy i mokre podłogi będą próbowały przeszkodzić im w sukcesie już od 10 maja na Nintendo Switch.

Obejrzyj zwiastun Hotel Hustle
 

Hotel Hustle to zwariowany „symulator” hotelu, w którym każdy dzień zacznie się od porządnego wyczyszczenia każdego z pokojów, odkurzenia chodników i zmiany pościeli, zanim pojawią się goście. Wiele niecierpliwych klientów zjawi się na recepcji i zapyta o dostępność pokojów, jednak będą ze swojej siedziby zadowoleni tylko wtedy gdy będzie lśniła.

Niektórzy z nich po rozpakowaniu się dodatkowo mogą mieć specyficzne zachcianki – luksusowe pościele czy obiady to niektóre z nich. Gracze, którzy podejmą się nadgodzinowych próśb, dostaną bonus pieniężny.Hotel Hustle ma dwuosobowy co-op, gdzie obie postacie są widoczne na ekranie przez cały czas. Kamera będzie się od nich oddalała w zależności od odległości graczy od siebie. Gdy do rozgrywki dołącza kolejna osoba, wzrasta także poziom trudności – ale bez zmartwień, w końcu co dwie ścierki i gumowe rękawice to nie jedna!Hotel Hustle to 25 poziomów, a hotelowi profesjonaliści będą dostawali gwiazdki pod koniec każdego z nich. Zebranie dużej ilości punktów oznacza możliwość odblokowania nowych plansz, które będą różniły się od siebie trudnością i umiejscowieniem narzędzi używanych przez graczy.

Życia profesjonalisty bez nowych wyzwań to nie życie!


 

Hotel Hustle pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 10 maja wraz z całym autokarem niecierpliwych gości.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. W planach na 2024 rok RedDeer.Games ma wydanie gier DROS I See Red na konsolę Nintendo Switch, a także autorskiego projektu Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN