Kategorie
News

Gwiazdy są w zasięgu kijka golfowego! – nowa gra nGolf pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 11 stycznia!

RedDeer.Games, twórca i wydawca gier indie na konsole Nintendo Switch, właśnie ogłosił datę premiery swojej nowej gry – nGolf. Gracze zmierzą się z wyzwaniami na polach golfowych dookoła świata już od 11 stycznia na konsoli Nintendo Switch.

Zobacz zwiastun nGolf


nGolf to nic innego jak dobrze znany mini-golf, gdzie głównym zadaniem jest wbicie piłki do dołka omijając przy tym liczne pułapki. Lasery, kolce, a nawet okazjonalne płomienie staną na przeszkodzie podczas drogi przez pole golfowe. Zadaniem graczy będzie także zbieranie gwiazdek na trasie, które czasami pomogą wyznaczyć najlepszą ścieżkę i ominąć niebezpieczeństwa.

Wraz z pokonywanymi poziomami będzie zmieniało się otoczenie. Plansze będą trudniejsze, a na trasie powstaną górki i dołki, które będą stanowić kolejną część wyzwania. Zadanie ułatwią przyspieszenia oraz teleportery, które pomogą z wymijaniem przeszkód.

Wyczucie czasu jest ważnym aspektem nGolfa. Razem z wymierzaniem siły i próbowaniem nowych metod powstaje trójca, który zapewni wygraną niezależnie od trudności poziomu.
 nGolf to 60 różnych poziomów rozdzielonych na 8 rozdziałów. Każdy z nich jest z innej części świata i ma własny motyw przewodni – pojawią się plansze wyciągnięte z parku rozrywki, ogrodów, a nawet poziomy zimowe.Po zakończeniu poziomu, gracz zobaczy końcowe statystyki między innymi ilość uderzeń piłki oraz zdobyte gwiazdy. Jeśli gracz nie zdobył wszystkich punktów – może wrócić do wybranych plansz,  aby spróbować swoich sił ponownie, a tym samym zbliżyć się do mistrzostwa nGolfa!nGolf pojawi się w sklepie eShop na konsolach Nintendo Switch już 11 stycznia.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt i możliwość zrecenzowania gier: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN