Kategorie
News

Mixx Island: Remix Plus debiutuje na konsolach Nintendo Switch

RedDeer.Games, dynamicznie rozwijający się, niezależny deweloper i wydawca gier na Nintendo Switch, wydał drugą z zapowiadanych premier Indie Spring Spree. Pełen akcji shooter – Mixx Island: Remix Plus, jest już dostępny na Nintendo Switch.  

Zobacz Trailer Mixx Island: Remix Plus

Mixx Island: Remix Plus to pełny zawrotnego tempa i wybuchowej akcji side-scroller 2D, osadzony w barwnym świecie fantasy. W warstwie artystycznej nawiązuje do stylu anime w ,,słodkiej” odsłonie kawaii.

Mixx Island: Remix Plus czekają na graczy wymagające lokacje, grad pocisków i chaotyczne bitwy z bossami. By wyjść z tego zwycięsko, gracz będzie miał za zadanie stać się niepokonanym wojownikiem, wybierając jednego z dostępnych bohaterów. 

Biorąc udział w tym wyzwaniu, gracz, oprócz swoich umiejętności – będzie mógł odblokowywać nowe usprawnienia oraz zbierać różnego rodzaju ulepszenia, dostępne w czasie rozgrywki.  

Łatwe do przyswojenia sterowanie, pobudzający, dynamiczny soundtrack i wciągający gameplay, to tylko niektóre z elementów, jakie ma do zaoferowania dla graczy Mixx IslandMixx Island: Remix Plus jest dostępny globalnie na Nintendo Switch eShop.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier.
W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O MACKINN7
MACKINN7 jest niezależnym twórcą i wydawcą gier wideo, znanym z szerokiej gamy gier X Island.

LET THE FUN BEGIN