Kategorie
News

Oddaj się kontemplacji i poznaj lepiej swoje emocje z osobistym pomocnikiem do medytacji w nZen – już od 29 Marca na Nintendo Switch

Każdy z nas w coraz większym stopniu odczuwa negatywne skutki codziennego zapracowania i związanego z nim stresu. Dla wszystkich, którzy chcieliby zmierzyć się z trawiącym ich niepokojem lub zwyczajnie pragną zmiany na lepsze, RedDeer.Games stworzył niezwykły produkt – osobistego trenera i poradnik medytacji – nZen. Dostępny na Nintendo Switch już 29 Marca.

Obejrzyj zwiastun nZen


Medytacja zapewnia pełniejsze zrozumienie emocji, którymi się kierujemy, wycisza umysł i zwiększa koncentrację, zmniejszając napięcie, stres i poprawiając zdrowie psychiczne i fizyczne. 

nZen to aplikacja medytacyjna, która wprowadzi uczestników w niezmierzone obszary ich własnej świadomości, pozwalając im zrozumieć zasady jej działania. Dzięki temu będą mogli czerpać z życia pełnymi garściami i żyć szczęśliwiej.Uczestnicy będą mogli wybierać spośród pięciu inspirujących programów poświęconych różnym celom, takim jak poprawa kreatywności czy skupienie się na przepływie energii. Podczas każdego z nich gracze zostaną pokierowani głosem przewodnika,  który będzie im pomagał w realizacji zadania. nZen będzie oferować dwa uspokajające dźwięki do wyboru – kojący szum fal i harmonijną melodię. Ponadto nie zabraknie również afirmatywnych cytatów, które będą inspirować i pozytywnie wzmacniać uczestników podczas ich mentalnej podróży.
 


 

nZen będzie dostępny na konsolach Nintendo Switch od 29 Marca.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. Wśród planów RedDeer.Games na rok 2024, po wydaniu Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsolę Nintendo Switch, studio planuje premierę własnego projektu — Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN