Kategorie
News

Rozkoszuj się rozgrywką golfa w najbardziej malowniczych zakątkach świata. nGolf jest już dostępny na Nintendo Switch.

RedDeer.Games, jeden z największych wydawców i twórców gier niezależnych na konsolę Nintendo Switch, wydał dziś swój najnowszy tytuł – nGolf. To odprężający symulator minigolfa, po brzegi wypełniony bajecznymi polami golfowymi, na których nie brakuje również przeszkód i innych niespodzianek.

Zobacz zwiastun nGolf


Dookoła świata w 80 uderzeń kijem golfowym? Czemu nie! W świecie nGolf gracze wezmą udział w ekscytujących meczach golfowych w najróżniejszych lokalizacjach, od pustyń po wyspy i lodowce. Do pokonania jest 60 poziomów, rozmieszczonych w 8 różnorodnych światach. Poza pięknymi widokami, każde środowisko oferuje zupełnie nowe wyzwania!Podążając za gwiazdami, które oprócz możliwości ich zbierania, determinują optymalną trasę dla piłki, gracze będą musieli omijać liczne przeszkody niczym zawodowi wirtuozi kija golfowego.

Czy uda im się udowodnić, że zasługują na miano golfowych artystów, omijając z gracją kolce, lasery, a nawet spowalniające wzniesienia i wszelkie inne przeszkody zagrażające ich zwycięstwu?  Przyszli ngolfiści będą musieli poradzić sobie także z upływającym czasem i wyczuciem siły, potrzebnej do celnego uderzenia piłki.

Na szczęście nie zabraknie również przydatnych bonusów, jak wspomagacze i teleporty, które pomogą kulce pędzącej do celu.
 Trudność i złożoność poziomów będzie rosła, zatem gracze zmuszeni będą doskonalić swoje umiejętności, by pokonać kolejne lokacje najeżone przeszkodami, zbierając przy tym jak najwięcej gwiazdek.

Każdy ukończony poziom zapisuje liczbę użytych uderzeń, więc gracze, będą mogli poprawić swoje wyniki!

Chwyć więc za golfowy kijek, bo nGolfowe wyzwanie właśnie się rozpoczyna!nGolf  jest dostępny na konsolach Nintendo Switch.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt i możliwość zrecenzowania gier: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh i Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. Wśród planów RedDeer.Games na rok 202, znajduje się wydanie gry Project Downfall oraz Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsoli Nintendo Switch, a także własny projekt — Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN