Kategorie
News

Zostań najszybszym rewolwerowcem na dzikim zachodzie w Bullet Rodeo – ten bullet hell jest dostępny już dziś na Nintendo Switch

Nowy tytuł RedDeer.Games, jeden z największych deweloperów i producentów gier na konsolę Nintendo Switch, jest już dostępny na konsolę Nintendo Switch. Bullet Rodeo, dynamiczny bullet hell w westernowym szyku już czeka na graczy lubiących wyzwanie!

Zobacz zwiastun Bullet Rodeo
 

Bullet Rodeo gracze wcielą się w kowboja z dzikiego zachodu, którego misją jest pokonanie bandytów i zwrócenie pieniędzy ludziom, których obrabowali. Gra dzieje się w różnych częściach miasteczka oraz podczas gonitwy za jadącym pociągiem, gdzie gracze będą mogli wsiąść na wierzchowca bohatera.Walka w Bullet Rodeo obraca się wokół unikania i chowania się przed kulami wroga. Najważniejsze jest znaleźć odpowiedni moment, w którym można oddać strzały bez bycia zranionym. Gracze muszą także zwracać uwagę na 6 kul dostępne w ich rewolwerze i nie zapomnieć o przeładowaniu broni.

Warto mieć otwarte oczy nie tylko na cywilów, za których zastrzelenie będą konsekwencje, ale także na orły. Trafienie orła oznacza dla gracza dodatkowe punkty oraz zwrot punktów życia – jeżeli graczowi skończy się HP, to razem z nim zakończy się cała przygoda!Gracze będą w stanie widzieć swoją punktację i zachować ją na przyszłość na tablicy wyników. Im więcej punktów, tym lepiej!

Na drodze do wygranej staną różne typy zbrodniarzy – niektórzy z nich mają nawet dwie bronie, a inni rzucają dynamitem.

Bullet Rodeo jest już dostępne na Nintendo Switch eShop.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN