Kategorie
News

Zrelaksuj się i bądź nZen – wyprawa po nowe inspiracje właśnie się rozpoczyna na Nintendo Switch

Od dzisiaj na konsoli Nintendo Switch gracze mogą zatroszczyć się o swoje zdrowie i osiągnąć pełny relaks! Z nZen, stworzonym i wydanym przez RedDeer.Games, codzienny stres przejdzie w zapomnienie.

Ten osobisty trener, razem z ćwiczeniami pomagającymi wyciszyć umysł, jest od dziś dostępny w sklepie Nintendo eShop.

Obejrzyj zwiastun nZen


Opieka nad samym sobą to nie tylko odpowiednia dieta czy ilość snu, jest to także nauka o tym co pomaga zatrzymać pędzące myśli po całym dniu pracy (lub grania).

nZen pomoże użytkownikom przegnać stres i uspokoić umysł harmonijną muzyką lub szumiącymi falami uderzającymi o brzeg. Te dźwięki, połączone z głębokim głosem, który pokieruje myśli w bardziej pozytywną stronę, stworzą perfekcyjną atmosferę do relaksu.Wszyscy biorący udział w podróży do wnętrza ich własnych umysłów, będą mieli do wyboru pięć programów. Od wyciszenia wspomagającego inspirację, przez koncentrację i zebranie energii – cokolwiek użytkownik chce osiągnąć, nZen mu w tym pomoże.
 


nZen będzie oferować dwa uspokajające dźwięki do wyboru – kojący szum fal i harmonijną melodię. Ponadto nie zabraknie również afirmatywnych cytatów, które będą inspirować i pozytywnie wzmacniać uczestników podczas ich mentalnej podróży.
 nZen jest już dostępny na konsolach Nintendo Switch.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. Wśród planów RedDeer.Games na rok 2024, po wydaniu Warhammer 40,000: Dakka Squadron na konsolę Nintendo Switch, studio planuje premierę własnego projektu — Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN