Kategorie
News

Druga z czerwcowych premier – Dogotchi: Virtual Pet zadebiutowała na konsolach Nintendo Switch

RedDeer.Games, jeden z przodujących twórców i producentów gier na konsole Nintendo Switch wydał kolejną produkcję, rozszerzając swoją bibliotekę gier niezależnych. Zabawny i relaksujący symulator – Dogotchi: Virtual Pet jest od dziś dostępny na Nintendo Switch.


Zobacz zwiastun Dogotchi: Virtual Pet
 

Dogotchi: Virtual Pet to psia wersja popularnego symulatora opieki nad zwierzętami – Catgotchi: Virtual Pet, wydana przez RDG jako pierwsza z odsłon wydarzenia Indie Spring Spree. Tym razem gracze będą mieli przyjemność wychowywać i opiekować się uroczymi psiakami. W tym pikselowym-retro symulatorze gracze zmierzą się ze wszystkimi wyzwaniami związanymi z właściwą pielęgnacją zwierząt domowych. Karmienie i codzienna zabawa z psem to tylko nieliczne działania, które gracze będą musieli podejmować, aby ich pupile pozostawały szczęśliwe. Im szczęśliwsze są pieski, tym szybciej będą rosły, a zaniedbywanie ich potrzeb może prowadzić do chorób.

Ponadto gracze będą mieli możliwość odblokowania kilkunastu ras psów i jednoczesnej hodowli wielu zwierząt, by wykazać się jako odpowiedzialni opiekunowie.Dogotchi: Virtual Pet jest dostępny globalnie na Nintendo Switch eShop.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O Mawges
Mawges to niezależna para developerów z Polski, specjalizująca się w tworzeniu gier mobilnych o nostalgicznej, retro stylistyce. Tytuły, które do tej pory wydali to między innymi: Snake Classic Retro, Wildagotchi: Virtual Pet, Dogotchi: Virtual Pet i Catgotchi: Virtual Pet.

LET THE FUN BEGIN