Kategorie
News

NachoCado – nietuzinkowa zręcznościówka dostępna od jutra na Nintendo Switch

RedDeer.Games, jeden z czołowych twórców i wydawców gier niezależnych na konsole Nintendo Switch, ogłasił premierę autorskiej gry zręcznościowej — NachoCado. Gra będzie dostępna globalnie od 21 kwietnia dla użytkowników Nintedo Switch.

NachoCado to humorystyczna, pełna zawrotnej akcji gra zręcznościowa z mechaniką side-scrollingu. Gracz wciela się rolę członka grupy Avocado, która staje do walki o przetrwanie. 
 

Zobacz Trailer NachoCado


Celem gry jest uniknięcie przerobienia swoich przyjaciół w guacamole z rąk podstępnych Nachos. Aby tego dokonać, gracze mają za zadanie stawić czoła wrogim Nachos i walczyć o swoje przeżycie.By zwyciężyć i przetrwać, gracz stanie przed wyzwaniem wykorzystania wszystkich dostępnych możliwości. Oprócz strzału nasionem – podstawowego ataku avocado, pomocne będą wyjątkowo silne i zabawne wzmacniacze.Prosty, kreskówkowy styl graficzny, komediowa historia i relaksująca pętla gry, sprawią, że NachoCado zapewni wyjątkową rozrywkę i wyzwania na wiele godzin. Dodatkową wartością produkcji jest niezaprzeczalnie jej regrywaloność oraz tryb nieskończoności po zakończeniu fabuły.

NachoCado będzie dostępne globalnie od 21 kwietnia w sklepie Nintendo Switch eShop.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES

RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN