Kategorie
News

Nie ma czasu do stracenia – Freaky Trip już dostępne!

RedDeer.Games, jeden z największych deweloperów i producentów gier na konsolę Nintendo Switch, ogłosił premierę Freaky Trip. Absurdalnie zabawna misja ratowania kokoszki jest już dostępna dla użytkowników Steam i konsol Nintendo Switch.

Zobacz premierowy zwiastun Freaky Trip
 

Freaky Trip to pełna zagadek i niecodziennego humoru przygodówka point-and-click, rozgrywająca się w niezwykłym, baśniowym świecie. Tutaj wszystko wygląda jak żywcem wyciągnięte z dziecięcej wyobraźni, a zasady rządzące światem są… właściwie żadne.

Gracze wcielają się w Salcesona – kanciastego, fioletowego stworka, który nagle odkrywa, że zaginęła jego najlepsza przyjaciółka kokoszka. Sprawa jest zatem naprawdę poważna… 

Tym samym gracze wyruszają na chaotyczną misję ratunkową, gdyż ptasi przyjaciel z pewnością jest gdzieś sam, a świat często bywa niebezpiecznym miejscem.Freaky Trip to 14 zupełnie odjechanych lokacji do rozszyfrowania, a na każdej z nich graczom towarzyszyć będzie równie szalona, dynamiczna oprawa muzyczna. 

W późniejszym terminie gracze otrzymają cztery darmowe DLC z dodatkowymi ilustracjami i puzzlami z gry.

Freaky Trip jest dostępny na Steam oraz konsole Nintendo Switch.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games

 


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.

LET THE FUN BEGIN