Kategorie
News

Piękne wspomnienia i bogata wyobraźnia łączą się w Tell Me Your Story – gra jest już dostępna na Steam oraz konsoli Nintendo Switch

RedDeer.Games przedstawia nowy projekt – Tell Me Your Story – przytulną grę z wypełnioną zagadkami i układankami, w której gracze przeżyją przygody razem z babcią-podróżniczką i jej bystrą wnuczką. Od dzisiaj te dwie panie przeniosą się do przeszłości i dowiedzą się, że łączy je więcej niż im się początkowo wydawało.
Tell Me Your Story jest od dzisiaj dostępne na konsoli Nintendo Switch oraz na platformie Steam.

ZOBACZ ZWIASTUN

Babcia Rose potrzebuje pomocy po przeprowadzce do nowego domu – z tego powodu Amelia, jej wnuczka, przyjeżdża do babuni na wakacje. Razem z Peanut’em, jej wiernym corgi, dziewczynka zaczyna wypakowywać i czyścić wszystkie rzeczy, które Rosa zgromadziła podczas swojego długiego życia. Pomiędzy garnkami i ozdobnymi filiżankami, Amelia znajduje jednak drobiazgi, które nie każda babcia trzyma w swoim domu.

Rose nie jest bowiem zwykłą staruszką – w młodości była podróżniczką, która odwiedziła wiele wyjątkowych miejsc na ziemi. Unikalne pamiątki przywołają wspomnienia, rozpoczynając jedyną w swym rodzaju wyprawę do przeszłości.


Odkryj na Nintendo Switch


Razem z tą dwójką, gracze doświadczą niesamowitej wyprawy poprzez wspaniałe ilustracje i barwną szatę graficzną. Opowieści z lasów Amazonii, prowincji Yunnan w Chinach, a także z trasy Paryż-Stambuł legendarnego Orient Express’u czekają na graczy łaknących przygody.

Różnorodne puzzle związane z historiami opowiadanymi przez babcię, przepisy na smakołyki oraz zagadki z teraźniejszości pomogą Rose i Amelii poznać się lepiej.
Kto by pomyślał, że osoby z dwóch zupełnie odległych pokoleń mogą mieć ze sobą aż tyle wspólnego?


Sprawdź na Steam
 

Tell Me Your Story łączy minimalizm, klimatyczną atmosferę oraz tradycyjny styl artystyczny – taki, który gracze mogą znaleźć w książkach dla dzieci lub filmach animowanych. Cała przygoda opowiadana jest bez słów, jedynie za pomocą obrazków oraz zagadek (z wyjątkiem menu). W wersji Nintendo Switch gra jest kompatybilna z funkcją dotyku.Tell Me Your Story jest od dzisiaj dostępne na Steam i konsoli Nintendo Switch. Gra ma także demo, dostępne na platformie Steam.

Więcej informacji na temat gier wydawanych przez RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. W planach na 2024 rok RedDeer.Games ma wydanie gier DROS I See Red na konsolę Nintendo Switch, a także autorskiego projektu Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN