Kategorie
Bez kategorii

Podkręć tempo w ultra-wybuchowej kociej grze logicznej – Bomb Cat! Już tylko rzut… kociakiem od daty premiery! 

Przygotuj się na mrucząco-bombowe doznania, jakich jeszcze nie było! RedDeer.Games ogłosiło Bomb Cat, czyli emocjonującą wariację klasycznej gry 2048. Nie pozwól, by ominęło cięto wydarzenie – zaznacz w kalendarzu 3 maja i przygotuj się na eksplozję zabawy!

Obejrzyj zwiastun Bomb Cat


Bomb Cat cel jest prosty, ale wymagający: gracze dopasowują urocze puszyste koty, aby osiągnąć najwyższy wynik, nie wyczerpując miejsca. Ale uwaga, bo wśród tych milusich towarzyszy czai się tykający Bomb Cat, gotowy wstrząsnąć wszystkim swoimi wybuchowymi wybrykami.

Czy pomoże graczom w osiągnięciu rekordowych wyników, czy też sprawi, że ich rozgrywka zwyczajnie pójdzie z dymem? Wybór należy do nich, ale muszą wybierać mądrze!Oferując jedenaście kolorowych kotów do dopasowania, każdy z własną wagą i osobowością, Bomb Cat oferuje niekończące się godziny wciągającej zabawy. A dzięki możliwości wystrzelenia kotów w kosmos i z powrotem, wraz ze specjalną kombo mechaniką, która zwiększa liczbę zdobytych punktów, emocje sięgną zenitu (tak jak niektóre z kociaków).Pamiętaj jednak, że strategiczne rozmieszczenie jest kluczem do maksymalizacji wyników i uniknięcia katastrofy. Czy gracze sprostają wyzwaniu? Przekonaj się w Bomb Cat, gdzie wynik każdego meczu jest kompletnie nieprzewidywalny.


 

Bomb Cat będzie dostępny na konsolach Nintendo Switch od 3 maja.

Więcej ekscytujących informacji dotyczących gier wydawanych przez RedDeer.Games można znaleźć na oficjalnej stronieFacebookoraz Twitterze.

Bezpośredni kontakt z działem PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. W planach na 2024 rok RedDeer.Games ma wydanie gier DROS I See Red na konsolę Nintendo Switch, a także autorskiego projektu Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN