Kategorie
News

Przygotujcie się na wybuchową zabawę z Bomb Cat! Od dziś na konsolach Nintendo Switch

Zapowiada się emocjonująca rozgrywka, ponieważ najnowsza gra RedDeer.Games – Bomb Cat, uderza w konsolę Nintendo Switch z prawdziwym hukiem! Oto czas, by wyruszyć w elektryzującą przygodę wypełnioną po brzegi puszystymi kotkami i wybuchowymi wyzwaniami, które utrzymają cię na krawędzi fotela przez wiele godzin!

Obejrzyj zwiastun Bomb Cat


Bomb Cat nie jest zwykłą grą logiczną — to zupełnie nowy poziom fantastycznej kociej zabawy! To tętniący życiem świat pełen uroczych, miękkich kotków, które tylko czekają, aż je dopasujesz. 

Miej się jednak na baczności, ponieważ w grze kot-bomba tylko czeka, aż stracisz na chwilę czujność! Ten psotny futrzak może stać się twoim strategicznym sprzymierzeńcem lub najgorszym koszmarem dzięki swoim wybuchowym wybrykom.Bomb Cat liczy się przede wszystkim prężenie strategicznych muskułów. Twoja misja? Dopasuj urocze futrzaki tak, aby uzyskać jak najwyższy wynik. Ale stąpaj ostrożnie, ponieważ jeden zły ruch może oznaczać katastrofę, gdy kocia bomba wejdzie do gry! Czy uda ci się przejść przez chaos i wyjść na prowadzenie? A to jeszcze nie wszystko! Przygotuj się na niesamowite wrażenia, wysyłając koty na Księżyc i z powrotem, jednocześnie wykonując oszałamiające kombinacje, które sprawią, że Twoi znajomi zzielenieją z zazdrości. Dzięki żywej oprawie wizualnej, wciągającej rozgrywce i niekończącym się niespodziankom, Bomb Cat to idealny przepis na nieograniczoną rozrywkę!


Bomb Cat jest od dziś dostępny na konsolach Nintendo Switch.

Więcej ekscytujących informacji dotyczących gier wydawanych przez RedDeer.Games można znaleźć na oficjalnej stronieFacebookoraz Twitterze.

Bezpośredni kontakt z działem PR: lucy@reddeer.games

 


 

PRESSKIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. W planach na 2024 rok RedDeer.Games ma wydanie gier DROS I See Red na konsolę Nintendo Switch, a także autorskiego projektu Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN