Kategorie
News

Uzzuzzu My Pet – popularne koreańskie zwierzaki trafią na konsole Nintendo Switch już 24 marca

RedDeer.Games,  jeden z wiodących wydawców gier na Nintendo Switch ogłosił datę premiery pierwszej gry z uwielbianego przez koreańczyków świata zwierzęcych przyjaciół – Uzzuzzu My Pet. Gra trafi do sklepu Nintendo eShop 24 marca.

Podbijający rynek azjatycki brand, w którym głównymi postaciami jest czwórka zwierząt – szczeniak Boo, kotka Tary, imprezowy Golden Retriever imieniem Kung, oraz pers Ta – dzięki współpracy pomiędzy RDG a koreańską firmą OOSSOO Inc., z dniem 24 marca rozpoczną globalną ekspansję.

Uzzuzzu My Pet, będzie zawierać szereg kolorowanek, które pozwolą użytkownikom na nadanie wyjątkowych barw do świata nierozłącznej i zwariowanej paczki zwierzaków. Gra jest przeznaczona dla osób w każdym wieku.
 

Zobacz Trailer Uzzuzuu My Pet

 

Do tej pory czwórka zwierzęcych przyjaciół, oprócz popularnych filmów animowanych czy maskotek – zadomowiła się poprzez aplikacje Urzędu Skarbowego u ponad 8 milionów Koreańczyków. Oprócz Korei Południowej, seria i produkty z nią związane jest również popularna między innymi w Chinach i Indonezji.

W planach na kolejne kwartały jest zegarek z przyjaciółmi Uzzuzzu –  który dołączy do grona jednej z najbardziej popularnych serii aplikacji stworzonych przez RedDeer.Games. Podobnie jak w poprzednich wersjach, użytkownicy będą mogli dostosować swój zegarek, wybierając swojego ulubionego zwierzaka, lub całą  paczkę.

Ostatni zapowiedziany tytuł na ten rok, dotyczyć będzie gry towarzyskiej w świecie dla Uzzuzzu My Pet, która wraz z bohaterami zabierze użytkowników konsol Nintendo Switch na prawdziwie szalone i roztańczone spotkania ze znajomymi.
 

Pierwsze gra Uzzuzuu My Pet pojawi się 24 marca się na konsolach Nintendo Switch. Kolejne tytuły będą zapowiadane na przestrzeni 2023 roku.

RedDeer.Games planuje również rozszerzyć portfolio o kolejne produkcje z wykorzystaniem popularnych zwierzaków w następnych latach wydawniczych.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku i Twitterze.

Bezpośredni kontakt i możliwość zrecenzowania gier: lucy@reddeer.games
 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

O REDDEER.GAMES

Spółka RedDeer.Games (RDG) to niezależny producent i wydawca gier wideo.

Wyróżniona w kategorii „Najszybciej rozwijająca się spółka gamedev w Europie Centralnej”, zaliczana wg „Forbes” do Top50 polskich producentów gier.


 

O OOSSO Inc.
Koreańska OOSSOO Inc. to firma zajmująca się profesjonalnym licencjonowaniem postaci oraz powiązanymi z nimi produktami. Na przestrzeni wielu lat zdobyła ogromne doświadczenie i wprawę w kierowaniu różnorodnymi projektami, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicą. 
Ponadto projekt Uzzuzzu My Pet, zdobył nagrodę Ministra Kultury, Sportu i Turystyki na 2022 Korean Character Awards.
Dyrektor generalny Jong-Se Kim przez ponad 10 lat zajmował się licencjonowaniem postaci, merchandisingiem, marketingiem i promocją w firmie Iconix, a przez 13 lat był odpowiedzialny za treści na platformach medialnych w LG U Plus i SK Broadband. Posiada również doświadczenie w dystrybucji i promocji zagranicznych postaci z animacji do Korei.

LET THE FUN BEGIN