Kategorie
News

Wywrotkowa wyścigówka Carbage – od dziś na konsolach Nintendo Switch

RedDeer.Games, jeden z największych wydawców gier niezależnych na konsole Nintendo Switch, w dniu dzisiejszym wydał przedostatnią  premierę w ramach kwietniowego wydarzenia Indie Spring Spree. Carbage, czyli pełna humoru i akcji gra wyścigowa, od dziś zaprasza graczy do wspólnej zabawy i rywalizacji.

Zobacz Trailer Carbage

Carbage to zwariowana gra wyścigowa w gatunku survival car party bumper, która przyniesie wiele emocji i niezapomnianych chwil, zarówno w trybach jednoosobowych, jak i kooperacjach do czterech osób. 

Carbage gracze wcielą się w kierowców pojazdów, rywalizując ze sobą na trudnych trasach, zbierając surowce i ulepszając swoje maszyny – a wszystko to aby zdobyć pierwsze miejsce na mecie.

Carbage, to nie tylko szybka rozgrywka, ale także kreskówkowa grafika oraz niezwykłe pojazdy, postaci i sceneria, która zmienia się w prawdziwe pobojowisko, sprawiając, że każda rozgrywka jest wyjątkowa i niesamowicie wciągająca.Gra oferuje cztery tryby gry – Capture the Crown, w którym gracze rywalizują na czas, Survival ze znikającą podłogą podczas wyścigu, Demolition polegające na niszczeniu budynków i zbieraniu pozostałości na polu gry, oraz Racing – klasyczną wyścigówkę, w której liczy się szybkość i spryt.

Carbage to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie szybką i ekscytującą rozgrywkę w gronie rodziny i przyjaciół. Dzięki temu tytułowi, wspólnie spędzony wieczór stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Carbage jest dostępne globalnie na Nintendo Switch eShop.

Więcej informacji na temat projektów RedDeer.Games znajduje się na oficjalnej stronie, a także Facebooku Twitterze.

Bezpośredni kontakt PR: lucy@reddeer.games


 

PRESS KIT DOSTĘPNY DO POBRANIA TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest niezależnym producentem i wydawcą gier wideo. Nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Według „Forbesa” RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier. W ostatnich latach RedDeer.Games wydał takie tytuły jak: PID, Fluffy Horde, Cat Tales, AAA Clock 2, Space Tail, She Wants Me Dead, Reky, Broken Universe, League of Enthusiastic Losers, Pro Gymnast Simulator, EleMetals: Death Metal Death Match oraz Bit Orchard. Obecnie RedDeer.Games pracuje nad grami opartymi na licencjach takich jak Smerfy, Lucky Luke i wiele innych.


 

O HELLO THERE GAMES
Hello There Games to niezależne studio z Szwecji, tworzące gry wideo. Założone w 2009 roku w Göteborgu, wydało serię udanych produkcji dla różnych klientów, w tym globalnych marek i szwedzkich organizacji. Hello There Games, współpracowało między innymi z muzykiem AVICII, tworząc tym samym Avicii Gravity HD – hipnotyzującą grę na urządzenia mobilne.

LET THE FUN BEGIN