Kategorie
News

Japońskie przysmaki czekają na ambitnych szefów kuchni – Tokyo Cooking pojawi się na Nintendo Switch już 17 maja

RedDeer.Games ogłosił datę premiery nowej gry in-house z gatunku symulacji – Tokyo Cooking. W niej gracze będą mieli możliwość przygotowania wspaniałych dań, wdania się w rozmowę z klientami oraz poprowadzą restaurację marzeń już od 17 maja.

Obejrzyj zwiastun Tokyo Cooking


Kuchnia to miejsce, gdzie gracze będą przebywać najdłużej. Znajdują się w niej wszystkie składniki i przyrządy kuchenne, które będą potrzebna do przygotowania zamówień. Każdy posiłek będzie miał także listę rzeczy do zrobienia zależną od wymagań klienta – ale lista to nie wszystko.

Szef kuchni to artysta, a gotowanie to najsmaczniejsza forma sztuki gdzie balans, dobre wyczucie czasu i precyzja są podstawą. Te umiejętności będą potrzebne podczas przyrządzania i krojenia, a także dodawania przypraw oraz mieszania sosów.Gdy pieniądze wylądują w ich kieszeniach, gracze będą mogli zrelaksować się na koniec dnia. To będzie także perfekcyjny moment na wyciągnięcie laptopa i zakup nowych dekoracji do restauracji. Minimalistyczny, przyszłościowy czy elegancki i tradycyjny wygląd? To zależy od nich.Komponowanie perfekcyjnych dań nie jest wszystkim – pojawią się także minigry, które zwiększą cenę konkretnego zamówienia. Gracze będą mieli okazję porozmawiać ze swoimi klientami…a być może niektórzy się skuszą na zostanie stałymi bywalcami.
 Tokyo Cooking pojawi się na konsoli Nintendo Switch już 17 maja.

Więcej ekscytujących informacji dotyczących gier wydawanych przez RedDeer.Games można znaleźć na oficjalnej stronieFacebookoraz Twitterze.

Bezpośredni kontakt z działem PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. W planach na 2024 rok RedDeer.Games ma wydanie gier DROS I See Red na konsolę Nintendo Switch, a także autorskiego projektu Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN