Kategorie
News

Zapraszamy na oficjalne otwarcie nowej restauracji –Tokyo Cooking już na Nintendo Switch

RedDeer.Games ogłosił premierę nowej gry – Tokyo Cooking, w której gracze poprowadzą restaurację i własnoręcznie przygotują najsmaczniejsze sushi w mieście! Gra jest już dostępna na Nintendo Switch.

Obejrzyj premierowy zwiastun Tokyo Cooking


Tokyo Cooking opiera się na symulacji prowadzenia restauracji, w której gracze przygotowywują zamówione wcześniej przez klientów ryżowe kanapki (onigiri) oraz sushi. Dania różnią się od siebie w zależności od upodobań zamawiającego – włącznie z ekstrawaganckimi preferencjami! Podczas gotowania, gracze będą zbierać na zapleczu odpowiednich składników, przygotowania ich i połączenia wszystkiego w piękną rolkę sushi lub smaczną ryżową przekąskę.

Smak i wygląd są ważne, a czas i precyzja, z jaką jedzenie jest przygotowane to klucz do usatysfakcjonowania klienta. Inspiracja i dobra zabawa także się liczą – gotowanie to wymagająca sztuka!Pod koniec dnia gracze będą mogli odpocząć i otworzyć swojego laptopa. Nie nadaje się on do grania, ale działa świetnie podczas przeglądania internetu w poszukiwaniu nowych mebli. Nowy styl, tradycyjny lub bardziej nowoczesny, odświeży wygląd restauracji i doda koloru drewnianemu wnętrzu.Razem z gotowaniem w Tokyo Cooking pojawią się także podczas przygotowywania potraw minigry, które dodadzą “małe ekstra” do każdego dania – oraz dziennego przychodu. Rozmowy z zadowolonymi klientami dadzą graczom znać o ich opinii i rzeczach, które mogą poprawić. Być może niektórzy nawet skuszą się na zostanie regularnymi gośćmi…Tokyo Cooking już jest dostępne na konsoli Nintendo Switch. Fartuch w ruch, bo gotowanie rozpoczyna się teraz!

Więcej ekscytujących informacji dotyczących gier wydawanych przez RedDeer.Games można znaleźć na oficjalnej stronieFacebooku oraz Twitterze.

Bezpośredni kontakt z działem PR: lucy@reddeer.games


 

PRESSKIT DOSTĘPNY TUTAJ

 


 

O REDDEER.GAMES
RedDeer.Games (RDG) jest wydawcą i producentem niezależnych gier wideo od 2019. Według „Forbesa”, RDG znajduje się w Top50 polskich producentów gier, a także został nagrodzony w kategorii „Najszybciej rozwijająca się firma Gamedev w Europie Środkowej”. Portfolio RDG składa się z ponad 80 oryginalnych tytułów indie, a wśród nich znajdują się między innymi Sprout Valley, One Night: Burlesque, Little Mouse Encyclopedia, She Wants Me Dead i Uzzuzzu My Pet – Golf Dash, a także gry z licencji The Smurfs, Kayko & Kokosh Zły. RDG wydaje gry na największych platformach dystrybucyjnych — Nintendo Switch, Steam, Xbox, PlayStation i iOS. W planach na 2024 rok RedDeer.Games ma wydanie gier DROS I See Red na konsolę Nintendo Switch, a także autorskiego projektu Tell Me Your Story.

LET THE FUN BEGIN